Neler Yapıyoruz?

Web Yazılım & Arayüz

Kurumsal Web Yazılım Hizmetleri

Özel yazılımlar için hayatınızı kolaylaştıracak çözümler

Hayatınızı kolaylaştıracak özel yazılım çözümleri ile kendinize daha fazla zaman ayırabileceğiniz imkanlar sunuyor ve tüm alt yapı desteği ile gereken ilgiyi siz değerli müşterilerimize satış sonrasında da gösteriyoruz.
Stok takibi, cari işlemler ve daha bir çok sektörde özel alanlar için özel geliştirmeler yapıyoruz. Birlikte hareket ediyor, çözümü sizden aldığımız bilgi ile üretiyoruz.

Hemen Bilgi Al
Image
Image
E-Ticaret Sistemleri

Eticea Esnek
E-ticaret Sistemi

E-ticarette hız ve modüler esneklik çok önemlidir

Hangi sektörde olursanız olun e-ticaret tarafınızda hızın ve anında geliştirme için esnekliğin önemi çok büyüktür ve bunu ancak yaşayanlar bilir.
Bizler 15 yıllık tecrübemiz ve sektöre yön veren bilgimiz ile yaklaşık 2 sene önce çıkmış olduğumuz e-ticaret yazılımı serüveninde nihayet sonuca ulaştık ve sene içerisinde 100'ü aşkın Eticea ®'lıyı faaliyete geçirdik. Daha öncesinde farklı firmalar ile çözüm ortaklığı içerisinde yürüttüğümüz e-ticaret yazılımında sürekli farklı şikayetleri almamız üzerine kendi işimizi kendimiz yapmaya karar verdik ve 2 senelik çalışma sonucunda, halen geliştirmeye devam ettiğimiz, sürekli güncellemeler ile teknolojiye ayak uydurma eğiliminde bulunduğumuz yepyeni çocuğumuz Eticea ® 'yı sizlerle buluşturduk.

Hızın anlamını sadece tarayıcıda değil, geliştirme sürecinde de gösteren Eticea ®, artık daha esnek ve daha güçlü ve şimdiden yüzlerce müşterimiz ile buluştu, sizde e-ticaret sistemine dahil olmak veya yenilemek için hemen bize ulaşın.

Hemen Bilgi Al
Mobil Uygulama

Mobil Uygulama ile Sınırlar Kalkıyor

İşinizi artık cepten yönetmek daha kolay ve hızlı

Mobil uygulama çözümlerimiz ile sizlere veya firmanıza, işiniz ile alakalı çözümleri en hızlı şekilde ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Mobil uygulamanız ile size özel çözümler sunuyor ve işinizde gösterdiğiniz
performansı seyahat halinde de devam ettirebilme imkanı sunuyoruz. Stok ve gelir/giderlerinizi seyahat anında veya işten evinize gittiğinizde bile anlık takip edebiliyor, çözüme kavuşması için hızlıca aksiyon gösterebiliyorsunuz.
Özellikle e-ticaret sektöründe büyük ilgi odağı olan mobil uygulamalar ile müşterilerinize anlık kampanya veya bilgi bildirimleri atabileceksiniz, hemde saniyeler içerisinde. Size özel diğer mobil uygulama çözümleri için firmamıza bekliyoruz

Hemen Bilgi Al
Image
Image
Ajans ve Danışmanlık Hizmeti

Markanız ne kadar biliniyor ?

Markanıza değer katacak ve bilinirliğini arttıracak çözümler üretiyoruz

Özellikle e-ticaret sektöründe iseniz ajans ve marka danışmanlığı hizmeti ile doğru hedef kitleye ulaşmak ve ürünlerinizi alakalı kişilere gösterip satış gerçekleştirmek sizin için hayatl değil.
Farklı sektörlerde olsanız bile marka bilinirliğinizi ve ulaşmak istediğiniz kitle ile sizi buluşturmak için tecrübemizi kullanıyoruz. Bununla birikte size markanızı büyütmek için gerek ulusal gerekse yerelde, neler yapmanız gerekiyor ve nasıl ilerlemeniz gerekiyorsa bunu belirleyip yol haritanızı biz çiziyoruz. Birlikte yürüyor ve geleceğe daha emin adımlar atıyoruz.

Hemen Bilgi Al